فروش لوازم آزمایشگاهی

ما در تمادکالا تلاش می کنیم تامین وسایل  و لوازم آزمایشگاه شیمی را تسهیل کنیم. در این راستا در فروشگاه اینترنتی تمادکالا مجموعه کاملی از انواع وسایل آزمایشگاهی شامل شیشه آلات آزمایشگاهی، تجهیزات و مواد شیمیایی با قیمتی مناسب عرضه می شود. کارشناسان تمادکالا همواره سعی می کنند فهرست محصولات فروشگاه به گونه ای باشد که هر ظرف آزمایشگاهی و یا هر نوع وسایل آزمایشگاهی مورد نیاز مشتری با قیمت مناسب در فروشگاه موجود باشد. همچنین در صورتی که محصول مورد نیاز در لیست محصولات موجود نباشد مشتری می تواند از طریق فرم درخواست مواد شیمیایی مورد نیاز و یا فرم درخواست ظروف مورد نیاز مراتب را به اطلاع کارشناسان تمادکالا برساند تا در اسرع وقت به لیست محصولات اضافه شود.

وسایل آزمایشگاهی وسایل آزمایشگاه شیمی 

عرضه انواع لوازم و ظرف آزمایشگاهی

در قسمت ظرف آزمایشگاهی، انواع مختلف ظروف شامل شیشه  آلات آزمایشگاهی و … موجود است که به صورت کلی و یا جزئی قابل عرضه می باشد. قیمت محصولات در این بخش متغیر بوده و بسته به تعداد درخواستی به صورت خودکار محاسبه می شود. برای هر ظرف آزمایشگاهی سه نوع قیمت برای سفارش های بین ۱ تا ۱۰ عدد، ۱۱ تا ۵۰ عدد و ۵۱ تا ۲۰۰ عدد وجود دارد. متقاضیان محترمی که تعداد ظرف آزمایشگاهی بیشتری سفارش می دهند، از تخفیفات بیشتری برخوردار خواهند شد. قیمت خرید عمده وسایل آزمایشگاهی توافقی است که برای اطلاع از آن می توانید با ما تماس بگیرید.

 

ارلن    یا ارلن مایر یکی از شیشه آلات پرکاربرد آزمایشگاهی است که به شکل مخروطی است. ارلن مایر دارای انواع مختلفی است که در زیر به هرکدام از آنها و کاربردشان اشاره خواهد شد.

  • ارلن درپیج دار: برای نگهداری مواد استفاده میشود.
  • ارلن دهانه گشاد: برای به حجم رساندن مایعات یا جوشاندن و جداسازی آنها مورد استفاده قرار میگیرد.
  • ارلن دهانه تنگ: مزیت این ارلن نسبت به ارلن دهانه گشاد، جابجایی راحت تر مواد درون آن است.
  • ارلن خلا: با نام ازلن تخلیه نیز نامیده میشود، عمدتا برای فیلتر کردن و عبور از صافی استفاده میشود.

وسایل آزمایشگاهی - ارلن

مزیت ارلن نسبت به بشر، سطح مقطع کمتر آن و جابجایی و تکان دادن راحتتر و بدون ترس از بیرون ریختن محتویات آن است.

وسایل آزمایشگاهی - بشر

بشر یکی از شیشه آلات استوانه ای شکل آزمایشگاه است. این ظرف دارای کفی تخت است و عمدتا دارای لبه ای کوچک در دهانه خود است. این لبه به راحتتر ریختن مایعات کمک می کند.

بشر ها عمدتا شیشه ای هستند اما انواع پلاستیکی و فلزی آنها نیز وجود دارد. بشرهای شیشه ای مقاومت بالایی نسبت به واکنش های شیمیایی دارند و تحمل دمایی آنها بالاست. بشرهای پلاستیکی به سادگی قابل شکستن نیستند.

تفاوت بشر ها با استوانه مدرج ها در این است که استوانه مدرج عمدتا برای اندازه گیری دقیقتر حجم مایعات استفاده میشود. این در حالی است که بشر بیشتر برای محلوط کردن، همزدن و حرارت دادن استفاده می شود. استوانه مدرج ها قطر کمتری نسبت به بشرها دارند.

پتری دیش شیشه ای - فروش پتری دیش شیشه ایظروف و لوازم آزمایشگاهی پتری دیش

ظرف پتری یا پتری دیش به ظروفی گفته میشود که به شکل استوانه هستند و ارتفاع کمی دارند. این استوانه های کوچک برای نگهداری و حمل مواد در مقادیر کم مناسب هستند. دامنه کاربردهای پتری دیش بسیار گسترده است. از ظروف پتری دیش برای کاربردهای زیستی و بیویی نیز استفاده میشود. برای رشد باکتری ها و سلولها ظروف مناسبی هستند.

بسیاری از محیط های کشت به صورت آماده در پتری دیش ها هستند یا برای آماده سازی آنها از پتری دیش استفاده میشود.

پتری دیش ها دارای دو نوع شیشه ای و پلاستیکی هستند. پتری دیش های شیشه عمدتا از جنس بوروسیریکات و پتری دیش های پلاستیکی عمدتا از جنس پلی استایرن هستند.(پلی استایرن زیست سازگار است و به همین خاطر برای کاربردهای زیستی مناسب است)

خرید پیست آزمایشگاهی

پیست یکی از وسایل آزمایشگاهی است که به صورت یک بطری پلاستیکی به همراه یک نازل در بالای آن است. این ابزار برای شستشوی ابزاز و شیشه آلات آزمایشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد.

عمدتا جنس بدنه آنها از پلی اتیلن و جنس در آنها از پلی پروپیلن است. با فشار دادن بدنه پیست، مایع درون آن با فشار نسبتا مناسبی از نازل خارج میشود. زاویه خروجی نازل توسط دست قابل تنظیم است.

عمتا در این پیست ها آب مقطر، الکل و استون را نگهداری میکنند که برای شستشو مورد استفاده قرار میگیرند.

استوانه مدرج

استوانه مدرج یا مزور، لوله ای استوانه ای شکل است که زیر آن پایه ای قرار دارد و روی ان درجه بندی شده است. از این درجه بندی برای اندازه گیری حجم مایعات استفاده میشود. این وسیله نسبت به بشر و ارلن از دقت بسیار بیشتری برخوردار است.

استوانه مدرج در دو نوع شیشه ای و پلاستیکی موجود است.

هرچه قطر دهانه استوانه های مدرج کوچکتر باشد، دفت آنها بیشتر است. نکته که در زمان اندازه گیری حجم با استفاده از استوانه مدرج باید به آن توجه شود، این است که در زمان اندازه گیری ممکن است قوسی در عرض لوله قابل مشاهده باشد. حجم صحیح ماده متناظر با درجه ایست که سطح پایین قوس با آن موازی است.

فروش وسایل آزمایشگاهی ، ظرف آزمایشگاهی و تجهیزات و وسایل آزمایشگاه شیمی

عرضه تجهیزات و وسایل و لوازم آزمایشگاه شیمی

از دیگر بخش های وسایل و لوازم آزمایشگاهی ارایه شده در تماد کالا، تجهیزات آزمایشگاهی شامل دستگاه های عمومی مانند کوره، آون، سانتربفیوژ، هیتر استیرر و … و دستگاه های تخصصی مانند الکتروریسی، اسپکتوفوتومتر و … موجود می باشد. تجهیزات ارایه شده در این بخش با تخفیف های مناسبی کمتر از قیمت فروش سازندگان آن ها ارایه می شوند.

فروش مواد شیمیایی در بخش وسایل و لوازم آزمایشگاه شیمی

یکی دیگر از بخش های مهم وسایل و لوازم آزمایشگاه شیمی، مواد شیمیایی می باشد. ویژگی اصلی فروش مواد شیمیایی در تمادکالا، عرضه محصولات به مقدار دلخواه و تضمین کیفیت مواد است. مواد شیمیایی آزمایشگاهی ارایه شده در تمادکالا از برندهای معتبر مرک، سیگما و … به انتخاب مشتری می باشد. تمادکالا عضو اتحادیه مواد شیمیایی است و دارای ای‌نماد نیز می باشد. به این ترتیب مشتری می تواند انواع وسایل آزمایشگاهی مورد نیاز خود از جمله مواد شیمیایی را با خاطری آسوده تهیه نماید. اگر مشتریان گرامی از کیفیت وسایل آزمایشگاهی ارایه شده ناراضی باشند، تا 7 روز کاری امکان تعویض آن وجود دارد. این نکته در مورد مواد شیمیایی نیز صدق می کند.

همچنین در این فروشگاه علاوه بر مواد شیمیایی آزمایشگاهی، مواد شیمیایی صنعتی نیز ارایه می شود. مواد شیمیایی صنعتی نیز در مقادیر دلخواه از 1 کیلوگرم تا چندین تن عرضه می شود و مشتریان می توانند سفارش های خود را در محل کار خود و یا هر آدرس انتخابی تحویل گیرند.

بسته بندی مناسب به سراسر کشور

کلیه محصولات عرضه شده در تمادکالا با بسته بندی مناسب برای ظرف آزمایشگاهی در کوتاهترین زمان ممکن به سراسر ایران ارسال می شود. یکی از مواردی که در مورد ارسال وسایل آزمایشگاه شیمی اهمیت دارد شکل و نوع بسته بندی است که از آسیب دیدن محصول در زمان ارسال جلوگیری شود. در تمادکالا بسته بندی به صورت اصولی و ایمن انجام می شود تا وسایل آزمایشگاهی خریداری شده در سلامت کامل به دست خریدار برسد.